ÖVRIGT / Diverse / Sedel 10398373
nr 1039 8373
Sedel
One hundred dollars, Civil War, inramad, motivet: 8x18, 5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:10:17
23/5 08:16:42
200 kr
23/5 13:26:30